Paminklų gamyba, projektavimas, bei montavimas

Apie mus

Kapavietės įrengimas – profesionalų rankoms

IMG_2014UAB „Arūno Gavėnavičiaus Įmonė“ – viena pirmųjų specializuotų kapaviečių projektavimo, montavimo, paminklų ir kitų akmens gaminių gamintoja, kuri savo veiklą pradėjo Lietuvai atkūrus nepriklausomybę. Esame komanda, tęsianti šeimos tradicijas, patirtį kaupianti ir savo veiklą vykdanti jau ilgiau nei 25-erius metus, per kuriuos klientų pasitikėjimo dėka įgyvendinome paprastesnius ar itin sudėtingus kapaviečių įrengimo sprendimus.

Sukaupta neįkainojama patirtis ir nuolatinis domėjimasis savo sritimi bei atsirandančiomis naujovėmis suteikia galimybę paslaugų užsakovams pasiūlyti laiko patikrintų, kokybiškų žaliavų gaminius. Jų apdirbimo metu naudojama moderni technika ir metodai padeda užtikrinti darnų kapavietės estetinį vaizdą ir ilgaamžiškumą, kas tampa svarbiausiais aspektais įrengiant vietą, kurioje poilsio atgulė artimas žmogus.

Ne vienam, susidūrusiam su netektimi, laikas tarsi sustoja, o realybė ir laukiančios sprendimų problemos – neegzistuoja, gali būti sunku spręsti bet kokius su artimuoju susijusius klausimus. Kapavietės įrengimo, paminklų, tvorelių pasirinkimas kartais tampa tikru išbandymu. Tam esame mes – profesionalų komanda, pasirengusi padėti kiek įmanoma sumažinti šiuos, pečius užgriuvusius, rūpesčius ir pasirūpinti amžinosios poilsio vietos įrengimu nuo idėjos aptarimo iki pačių mažiausių detalių suderinimo.