Paminklų gamyba, projektavimas, bei montavimas

Paslaugos

Mūsų teikiamos paslaugos:

Kapavietės įrengimas ir rūpestis ja – labai individualus ir subtilus dalykas, leidžiantis parodyti, kaip mylime, branginame ir ilgimės išėjusiojo. Tiek antkapinis paminklas, tiek visas kapo dizainas gali atspindėti ir įprasminti artimojo asmenybę, šioje žemėje nuveiktus darbus. Todėl mes visuomet išklausome ir nuoširdžiai patariame, skiriame daugiau laiko pokalbiams ir gedinčiųjų apmąstymams, kaip jie įsivaizduoja įrengtą kapavietę. Jei reikia, pateikiame realių darbų pavyzdžių, kuriuos galima atkartoti, daugiau ar mažiau koreguoti, pasirenkant norimą akmenį, formą, raidžių raštą, pridedant pasirinktą tvorelę, vazas ir kitus akmens gaminius. Kapavietę galime visiškai įrengti ar prie jos įrengimo prisidėti iš dalies. Pasitelkiant skirtingą akmenį, raidžių iškalimo raštą, statulų siluetus – kapavietė tampa individualiu buvusio gyvenimo liudytoju ir išraiška.

Per daugelį darbo metų mums yra tekę įgyvendinti pačius įvairiausius užsakymus – dirbti tiek su kukliais projektais, tiek sprendžiant išskirtinių, originalių kapaviečių kūrinių realizavimo galimybes. Sunkiu netekties laikotarpiu mūsų komanda gali:

  • pasiūlyti kapavietės įrengimo idėjų suderinant kiekvieną smulkmeną individualiai, pateikti galutinį amžinojo poilsio vietos projektą, jį suderinti su kapinių administracija, atlikti montavimo darbus, graviruoti, iškalti raides, pagaminti akmens plokštes kapo uždengimui;
  • pagaminti norimo akmens, spalvinės gamos, individualius paminklus, tvoreles, antkapių, vazas ir kitus akmens gaminius;
  • teikti kapaviečių priežiūros paslaugas, atnaujinti esamą kapą, patarti prie kapo regimai derančių gėlių, skaldos pasirinkimo klausimais, siekiant darnaus, subtilaus poilsio vietos vaizdo.

Dirbame su kokybiškais, įvairių spalvų švediškais, norvegiškais, koreliškais ir kitais akmenimis, kurių estetiniu vaizdu ir ilgaamžiškumo santykiu neteko nusivilti. Bendradarbiaudami su užsienio tiekėjais galime pasiūlyti pačias geriausias žaliavas ypatinga kaina.

PAMINKLAI ROKIŠKYJE | PAMINKLŲ KAINOS