Paminklų gamyba, projektavimas, bei montavimas

Granito paminklai

Po artimojo netekties visad skubame įamžinti jo atminimą. Nuo seno išėjus brangiems žmonėms, likusieji, norėdami įamžinti jo atsiminimą, statydavo atminimo ženklus, skobtuodavo iš medžio ar akmens raides. Tokiu būdu parodant meilę ir pagarbą bei atliekant praktinę funkciją – padėti surasti savo artimojo kapavietę.

Laikui einant išliko tradicija pagerbti ir įamžinti išėjusių atminimą, tačiau dabar turime didesnį pasirinkimą ir galimybę sukurti originalius ir individualius paminklus, kurie gali atspindėti išėjusio žmogaus asmenybę. 

Vieni populiariausių pasirinkimų yra paminklai iš granito. UAB  “Arūno Gavėnavičiaus įmonė” specialistai dalinasi savo įžvalgomis apie granito paminklų privalumus ir specifiką. 

Rinktis galima pagal šiuos kriterijus:

  • Paminklų forma. Mūsų patyrusių meistrų patirtis leidžia iš šių medžiagų išgauti bet kokią Jūsų sugalvotą formą laužiant, šlifuojant ar poliruojant granitą. Aukštos kokybės, ilgaamžiai produktai gaminami iš įvairių rūšių granito ar marmuro yra itin tvirti, atsparūs išorės veiksniams, todėl tikrai išsaugos Jums brangaus žmogaus atminimą.
  • Stilius. Įprastai pirkėjai linkę paminklą pasirinkti iš pateiktų pavyzdžių. Pirmenybė teikiama juodiems arba juodos ir kitos spalvos derinio paminklams. Iš plataus mūsų siūlomo asortimento, ką išsirinkti ras tiek pageidaujantys kuklaus, subtilaus atminimo akmens, tiek ieškantys išskirtinio įamžinimo galimybių, atspindinčių neeilinius velionio pasiekimus, menišką sielą, ypatingą charakterį. Vertinantiems išskirtinumą, savo artimojo atminimui įamžinti pageidaujantiems originalaus, vienetinio meistrų kūrinio, išklausę visas idėjas bei troškimus, pasiūlysime individualų sprendimą.
  • Biudžetas. Žinoma, renkantis paminklą, reikia įsivertinti savo turimą biudžetą. Aptarkite savo poreikius bei galimybes ir UAB „Arūno Gavėnavičiaus įmonė“ jums pasiūlys variantus, kurie bus ne tik kokybiški bei ilgaamžiai, bet tuo pačiu tilps į jūsų suplanuotą biudžetą.

Kokie granito paminklų privalumai?

Granito paminklai atrodys solidžiai, moderniai ir išskirtinai. Be estetinio vaizdo taip pat didelis privalumas, kad tokiai kapavietei nereikės skirti daug  priežiūros.

Kiek kainuoja?

Paminklai iš granito gali būti apdirbami keliais būdais. Įprastai reljefas pjaustomas pjūklais ir daromi grioveliai, tuomet jie gali būti poliruojami arba paliekami nepoliruoti. Paminklo briaunos taip pat apdirbamos specialiu disku. Atlikus šiuos darbus, ant paminklo iškalamos arba dedamos bronzinės ar metalinės raidės. Kuo daugiau įvairių detalių – tuo daugiau eurų (€) reikės mokėti. Tikslią galutinę kainą galima pasakyti tik po konsultacijos su klientu išsiaiškinę visus pageidavimus ir poreikius, įsivertinę kapavietės vietovės niuansus ir kokius darbus reikės atlikti. 

Kaip sužinoti, ar paminklas pagamintas iš kokybiškos medžiagos?

Granitas – tai kieta, grūdėta kristalinė uoliena, dėl savo tvirtumo naudojama net kaip statybinė medžiaga. Ji pasižymi įvairiomis spalvomis, margais raštais. Dominuoja grūdėta tekstūra, dideli grūdėtumo telkiniai, kartais sudarantys tėkmės įspūdį. Daugelis siūlo gaminti antkapius būtent iš šių medžiagų. Platus pasirinkmas įvairių rūšių granito jums gali kelti klausimą, o kaip žinoti ar pasirinkta medžiaga yra kokybiška?

Vienas pagrindinių aspektų renkantis medžiagas iš granito plokštės, anot UAB “Arūno Gavėnavičiaus įmonė” specialistų, paremta ilgamečių darbų šioje srityje, yra atkreipti dėmesį į medžiagos kilmės šalį. Pas mus rasite granitą iš Lietuvos bei kitų Europos šalių. Kokybiškai parinktos medžiagos leidžia džiaugtis lengvesne priežiūra, neatsiranda blukimo nuo saulės ar rūdžių, kaip nutinka pasirinkus medžiagas iš daugelio kitų šalių. Pasirinkus nekokybišką medžiagą, pavyzdžiui kilusią iš Kinijos, galite iš pradžių sumokėti pigiau, bet ilgainiui susidurti su paminklo blukimu ar rūdžių atsiradimu. Todėl siūlome, jei nusprendėte įsigyti granito paminklą, rinktis profesionalus, kurie gali pasiūlyti kokybiškas medžiagas.

Kokia granito paminklo priežiūra?

Granito paminklų priežiūra yra lengva – užtenka keletą kartų per metus atlikti būtiniausius darbus: antkapį nuvalyti drėgna kempine tam, jog visuomet atrodytų kaip naujas bei išliktų atsparus rūdims, pažaliavimui, korozijai.

Kodėl verta kreiptis į mus?

Mūsų darbo filosofija teigia, kad klientas yra svarbiausias. Mums rūpi ne tik kokybiškai atlikti savo paslaugas, bet ir padaryti, kad šis procesas būtų, kiek įmanoma sklandesnis ir keltų Jums mažiau rūpesčių. UAB “Arūno Gavėnavičiaus įmonė” besispecializuojanti daugiau nei du dešimtmečius paminklų gamyboje, projektavime ir montavime, remiasi šeimos vertybėmis ir kartu su jumis džiaugiasi galutiniais rezultatais.

Netekties metu nesinori jaudintis dėl smulkmenų. Kai kurie nori išsakyti tik savo pageidavimus ir pagrindinius poreikius, o kiti dalyvauti procese ir žinoti kiekvieną smulkmeną. Kad ir kokie būtų jūsų lūkesčiai kreipiantis į mus, mes esame atviri ir lankstūs.

Mes galime pasiūlyti įsigyti mūsų gaminamas tvoreles, antkapius, vazas bei kitus akmens gaminius, projektuojame kapavietes, montuojame paminklus, kalame raides, gaminame akmens plokštes, skirtas kapavietės uždengimui. Taip pat dengiame kapavietes natūralaus akmens ar granito skalda, galime sutvarkyti jūsų kapus pagal jūsų pageidavimus, dekoruojant juos gėlėmis ir panašiomis papildomis priemonėmis.

Aplankydami mūsų puslapį galite pamatyti naujausių paminklų pavyzdžius, susisiekti ir įsigyti kokybiškus granito paminklus.

Parašykite mums