Paminklų gamyba, projektavimas, bei montavimas

Paminklai Utenoje

Paminklas ant mirusiojo kapo – tai uždėta žymė, turinti vardą, gimimo ir išėjimo iš šio pasaulio datą. Pagrindinė antkapio funkcija ir yra pažymėti kapą. Kapinėse, be paminklų, būtų labai sunku nustatyti konkretaus mirusio žmogaus kapavietę. Yra tikimybė, kad po kurio laiko galite pamiršti, kuris tiksliai buvo Jūsų artimo žmogaus kapas.

Artimo žmogaus kapo nustatymas yra svarbus ne tik artimiesiems. Tai taip pat gali padėti draugams, giminaičiams ir kitiems žmonėms, pažįstantiems šį asmenį ir atvykusiems iš kitų miestų ar šalių aplankyti jo kapo.

Todėl ypač svarbu tinkamai pasirinkti paminklą savo artimajam, nes toks gestas parodo ne tik pagarbą išėjusiam brangiam žmogui, tačiau antkapis yra ilgaamžis liudijimas apie išėjusio žmogaus egzistenciją.

Profesionalūs ir ilgalaikę patirtį turintys specialistai, dirbantys paminklų gamyba Utenoje, Rokiškyje bei kituose miestuose užsiimančiame versle, Jums padės išsirinkti kokybe pasižyminčiais antkapiais, tokiais kaip granito akmens antkapiai.

Kaip išsirinkti?

Svarbiausia nuspręsti, kokio paminklo dydžio jūs norėtumėte. Galvojant apie paminklo dydį, vertėtų atsižvelgti į tai, ar kapavietė yra šeimyninė ar vienvietė, nes nuo kapavietės tipo priklauso, kokio paminklo Jums labiausiai reikia.  

Dizaino sprendimai. Pasvarstykite, ar universalaus paminklo, ar labiau įmantraus dizaino sprendimo Jums norisi. Nuspręskite, kokius žodžius norėsite užrašyti ant paminklo. Gali būti užrašyti vos keli žodžiai ar visa eilutė – viskas priklauso nuo jūsų norų.

Medžiaga.  Gyvename skubančiame pasaulyje, kai laisvo laiko lieka vis mažiau. Dėl laiko trūkumo, atstumų dažnai susiduriame su problema – ne visuomet galime aplankyti artimųjų kapus taip dažnai, kaip reikėtų. Įvertinus atstumą, savo laisvą laiką, reikėtų rinktis mažiau priežiūros reikalaujančias medžiagas.  Kokybiško granito ar marmuro medžiaga puikiai tiks tiems, kurie ieško maksimalios kokybės bei minimalių pastangų priežiūroje. Tokių paminklų priežiūra bus lengva, o kainos atitiks lūkesčius – užteks vos poros kartų į metus atlikti būtiniausius darbus: antkapį nuvalyti drėgna kempine tam, jog visuomet atrodytų kaip naujas bei išliktų atsparus rūdims, pažaliavimui, korozijai.

Teikiamo paslaugos:

  • Paminklų bei antkapių gamyba;
  • Kapaviečių tvarkymo, projektavimo darbai;
  • Akmens skaldos, smėlio, žemės užpylimas;

Viena pirmųjų specializuotų kapaviečių projektavimo, montavimo, paminklų ir kitų akmens gaminių gamintoja.

Taip pat rūpinasi kapaviečių tvarkymu. Įrengia ne tik naujas kapavietes, bet ir tvarko senas. Atlieka medžių, krūmų pjovimo bei genėjimo darbus, pašalina senus kelmus, stato paminklus, padengia kapus granito plokštėmis, skalda ar plytelėmis.

Kokios kainos?

Paminklo Utenoje kaina priklaso nuo:

  • Pasirinkto granito kokybė ir rūšis;
  • Paminklo dydis, storis, forma;
  • Paminklo dizaino sudėtingumas.

Norėdami sužinoti tikslią kainą, susiekite su mūsų nurodytais kontaktais. Kuo daugiau informacijos apie norimą pirkinį nurodysite, tuo tikslesnę kainą pateiksime.

Kapavietės sutvarkymo kaina

Kapavietės įrengimo kainą lemia daug įvairių faktorių, tokių kaip vietos reljefas, paminklo pasirinkimas, apdailos medžiagos, tvorelės, gėlynai ir pan. Kiekvienos kapavietės įrengimas yra labai individualus bei skirtingas, nes klientų pageidavimai gali būti labai įvairūs. Norint nustatyti, kokios tikslios kainos, kaskart detaliai išsiaiškinami kliento poreikiai.

Kodėl verta kreiptis į mus?

Mes suprantame, kad norisi sukurti tokią artimojo amžinojo poilsio vietą, kurioje būtų galima medituoti, ramiai pabūti, galiausiai, tokią, kuri atrodytų solidžiai, tačiau tuo pačiu ir jaukiai. Suvokdami visus šiuos savo klientų poreikius – stengiamės iki mažiausių smulkmenų juos įgyvendinti. Drąsiai konsultuojame, atsakome į klausimus ir nebijome naujovių, kurios leis į tradicinį paminklą pasižiūrėti visiškai kitu kampu. Kad ir koks paminklas Jums atrodo tinkamiausias – stengiamės įgyvendinti idėją greitai, žinoma, lanksčiomis kainomis. Kiekvienas projektas yra unikalus, perduodantis emociją, tad mums svarbu, jog mūsų indėlis į Jūsų artimo žmogaus poilsio vietą – būtų iki mažiausių smulkmenų apgalvotas bei suderintas.

Parašykite mums