Paminklų gamyba, projektavimas, bei montavimas

PAMINKLŲ KAINOS

UAB „Arūno Gavėnavičiaus įmonė“, užsiimanti paminklų gamyba, projektavimu bei montavimu įrengia kapavietes naudodama naujausias technologijas – puošiame ir tvarkome kapavietes į amžiną poilsį išėjusiems bei užtikriname išskirtinį dizainą ir ilgaamžiškumą, o taip pat paminklų kainos bei priežiūra nereikalauja didelių investicijų: nei finansinių, nei fizinių.

Įrenginėjant ar atnaujinant kapavietes nesinori galvoti apie kainą, tačiau iš savo patirties žinome, jog tenka nemažai investuoti. Žinoma, būtina rinktis gaminius ir medžiagas, kurie yra iš tiesų patvarūs bei nereikalaujantys specialios priežiūros, o gaminiai puikiai atitiktų kainos ir kokybės santykį. Būtent todėl mūsų įmonė siūlo ne tik kokybišką paminklų gamybą, bet neužmiršta ir kainos.

Pagal individualų užsakymą gaminame įvairaus dizaino antkapius ar kitus granito gaminius, dekoratyvinę skaldą, įrenginėjame ir pristatome paminklus, kitaip tariant – atliekame visus darbus, susijusius su kapavietės tvarkymu. Esame iš tiesų lankstūs, todėl kiekvieno paminklo kainos mūsų įmonėje yra išmintingos ir prieinamos visiems. Visuomet ieškome optimaliausio sprendimo tam, kad kaina būtų tinkama abiems pusėms.

Mūsų įmonėje ne tik produkcijos kainos yra patrauklios, tačiau turime geriausius specialistus, kurie taip pat patars kokias gėles, krūmus ar kitus dekoratyvinius augalus derinti prie paminklų, galime rekomenduoti ir originalius puošybos motyvus bei aptarti, kaip tinkamai prižiūrėti paminklus.

Kas lemia paminklo kainą?

·        Pasirinkto granito kokybė ir rūšis;

·        Paminklo dydis, storis, forma;

·        Paminklo dizaino sudėtingumas.

Norėdami sužinoti tikslią kainą, susiekite su mumis nurodytais kontaktais. Kuo daugiau informacijos apie norimą pirkinį pateiksite, tuo tikslesnę kainą pateiksime. Siekiame Jums pasiūlyti kokybiško, natūralaus akmens paminklus už prieinamiausią kainą.

Kas lemia antkapio kainą?

Antkapių galutinę kainą lemia daug skirtingų niuansų. Tikslią sumą galima pasakyti tik po konsultacijos su specialistais, kurie išklausę jūsų poreikius galės padėti apsispręsti dėl galutinio varianto. Tiesa, prieš konsultaciją  rekomenduojame apgalvoti tam tikrus aspektus, kurių pasirinkimas gali lemti galutinę antkapio kainą.

 

  • Antkapio dydis. Kuo didesnis antkapis tuo daugiau medžiagų yra sunaudojama jų gamybai, kas galutiniame reultae didina antkapio kainą. Taip pat apsvarstykite ar tai bus vienvietis kapas ar šeimos, kur bus laidojama daugiau nei vienas asmuo. Jei yra žinoma, kad bus laidojamas ateityje ir kiti šeimos nariai, renkamasi antkapį didesnį iš kelių dalių, kur tilptų visi norimi užrašai ; 

 

  • Dizaino sudėtingumas.  Graviravimas žodžių, kiekis ir dizainas taipogi lemia galutinę kainą.  Jei norite įsigyti  ne jau sukurtą antkapį, o specialiai palei jūsų reikalavimus sukurto išskirtinio dizaino, kuris atspindėtų išėjusio jūsų artimojo asmenybę ir išsiskirtų iš kitų kapinių antkapių, tai kainuos brangiau nei jau sukurto dizaino paminklo pardavimas.   
  • Antkapio forma. Pasirinkta forma lemia, kiek medžiagų reikia naudoti, taip pat kuo sudėtingesnė forma tuo daugiau laiko reikalauja išgauti jūsų norima formą , todėl jyla galutinė kaina. 

 

  • Kapavietės reljefas. Pigiau kainuoja įrengti kapavietę tolygioje vietoje esančią kapavietę, nei esančią šlaite ir sunkiai prieinamoje vietoje, kadangi pirmu atveju reikės lieti mažesnį pamatą. Kalno šlaite esančioms kapavietėms dažnai tenka lieti gana aukštus pamatus su atraminėmis sienomis, o tai užima daugiau laiko ir sunaudojama daugiau medžiagų. Taip pat svarbu ar nėra medžių ir kitų augalų, kuriuos gali tekti pašalinti, norint sutvarkyti kapavietę.

 

Šiuos ir kitus aspektus aptarkite su  UAB  „Arūno Gavėnavičiaus Įmonė“ specialistais, kurie po konsultacijos išklausę jūsų poreikius, norus, vizijas ir išanalizavę visus niuansus, galės tiksliai apskaičiuoti, kokios bus antkapių ir paminklų kainos.  

Kiek kainuoja kapavietės įrengimas?

Kodėl kartais kapavietės įrengimas kainuoja 1 500€, o kitais atvejais 2 500€ ir net brangiau? Kapavietės įrengimo kainą lemia daug įvairių faktorių, tokių kaip vietos reljefas, paminklo pasirinkimas, apdailos medžiagos, tvorelės, gėlynai ir pan. Kiekvienos kapavietės įrengimas yra labai individualus ir skirtingas, nes klientų pageidavimai gali būti labai įvairūs. Norint nustatyti tikslią kainą, kaskart detaliai išsiaiškinami kliento poreikiai.

Paminklų ir antkapių priežiūra

Tam, kad investicijos ir didesnės išlaidos nebūtų perniek, būtina žinoti, kaip tinkamai juos prižiūrėti. Juk visiems mums svarbu, jog brangiausių žmonių kapai atrodytų tvarkingai. Didesnės investicijos ir aukštesnės paminklų kainos leidžia jums sutaupyti laiko, nes tokie paminklai nereikalauja didelės priežiūros tam, kad paminklas atrodytų tvarkingai.
Paminklų kainos

Dėl didelio gyvenimo tempo, laiko trūkumo, atstumų dažnai susiduriame su problema – ne visuomet galime aplankyti artimųjų kapus taip dažnai, kaip reikėtų, todėl aukštesnė paminklų kaina bei kokybiškos medžiagos leidžia išsirinkti tokį antkapį, kurį prižiūrėti būtų paprasta, o jis išlaikytų savo estetinę ir patraukią išvaizdą kiek įmanoma ilgiau, keltų kuo mažiau rūpesčių.

Mes rekomenduojame rinktis pilnai apdirbtus, iš visų pusių nupoliruotus antkapius, gaminamus iš kokybiško granito ar marmuro, jeigu siekiate maksimalios kokybės bei minimalių pastangų priežiūroje. Tokių paminklų priežiūra bus lengva, o kainos atitiks lūkesčius – užteks vos poros kartų į metus atlikti būtiniausiems darbams: antkapį nuvalyti drėgna kempine tam, jog visuomet atrodytų kaip naujas bei išliktų atsparus rūdims, pažaliavimui, korozijai.

Jeigu kainų dydis yra per aukštas ir renkatės antkapį, kurio poliruota tik priekinė pusė – priežiūra reikalaus daugiau laiko. Nepoliruotų paminklų dalis, kuri yra tik tašyta ar šlifuota (šoninė arba galinė) gali pradėti žaliuoti, samanoti, tačiau to įmanoma išvengti. Žinoma, tokios produkcijos kainoraštis pasižymi mažesniais skaičiais, tačiau profesionaliai prižiūrint vis tiek teks investuoti į skystus valiklius ar impregnantus, skirtus specialiai granitui, kurie padės nuvalyti cemento dėmes, pelėsį ar užkirsti kelią žaliavimui.

Būtina paminėti, kad jeigu atsiranda įsisenėjusių bei nenuvalomų, nenušveičiamų pažeidimų – rekomenduojame kreiptis į paminklų atnaujinimo specialistus. Mūsų įmonė atlieka kapų priežiūros darbus, o paminklų gamybai naudoja įvairių spalvų granitą bei marmurą, kurie atrodo estetiškai, o taip pat yra atsparūs temperatūrų bei oro pokyčiams.

Taigi, apsilankykite pas mus, nes čia kainos bei kokybė dera tarpusavyje, o mūsų pagrindinis tikslas – įtikti kliento norams. Bendraujame su užsakovais, daug dėmesio skiriame naujovėms, kokybiškam darbui, tačiau neužmirštame, kad paminklų kainos klientams taip pat labai aktuali.

Paminklų pavyzdžiai:

Aplankydami mūsų puslapį galite pamatyti naujausių paminklų pavyzdžius, susisiekti ir įsigyti kokybiškus paminklus . 

Netektis skaudus dalykas, kai nesinori galvoti apie įvairias smulkmenas. Patikėti savo norus profesonaliai  UAB “Arūno Gavėnavičiaus įmonė” darbuotuojiems,, kurie pasirūpins, kad jūsų išėjas artimasis būtų tinkamai pagerbtas su  profesionaliu ir gražiu paminklu, o jums šis procesas keltų kuo mažiau rūpesčių.

Mūsų įmonės specialistai yra pasiruošę išklausyti jūsų poreikius ir jei reikia patarti. Esame lankstūs bendraudami ir įgyvendindami viziją, kurią turite ar išklausę patarti geriausią sprendimus. Galite pasiūlyti jums platų paslaugų spektrą: paminklu graviravimą, paminklų gamyba ir statymas, paminklų tvorelių, galite pirkti paminklų ir  antkapių plokščių, antkapių tvorelių ir lentelių. Galime taip pat pasiūlyti kapų dekoravimą kapų skalda, granito plokštėmis ir kitomis kapų dekoravimo priemonėmis. 

Kreipkitės į mūsų profesionalus, kurie daugiau nei du dešimtmečius specializuojančios paminklų gamyboje, projektavime ir montavime, kurį šį skaudų ir subtilų procesą padės padaryti, kiek įmanoma paprastesni ir lengvesni ir džiugins galutiniu rezultatų artimųjų širdis.