Paminklų gamyba, projektavimas, bei montavimas

Granito plokštės kapaviečių uždengimui

Paminklų gamyba nėra vienintelis sprendimas įrenginėjant kapavietes. Vis daugiau žmonių kapus dengia akmens plokštėmis kapams tam, jog sutaupytų laiko jų priežiūrai. Granitinių plokščių kapams gamyba susijusi su poliravimu, deginimu, šlifavimu. Dažniausiai jų storis, dengiant kapą, yra nuo 3 iki 6 centimetrų. Toks plokščių storis neapsunkina kapavietės. Kai kapai dengiami granito plokštėmis – jas lengva nuvalyti, nušluoti, o esant reikalui plokštes galima nukelti. Tai praktiškas sprendimas, neapsunkinantis kapavietės priežiūros darbų.

Tiems, kurie nemėgsta dekoruoti gėlėmis kapavietės ar žino, kad neturės pakankamai laiko išlaikyti estetinio ir tvarkingo vaizdo, rekomenduojame apsvarstyti granito plokštes kapams. Jos atrodys solidžiai, moderniai ir išskirtinai. Be estetinio vaizdo taip pat didelis privalumas, kad tokią kapavietę paprasta prižiūrėti: nušluoti dulkes ar nukritusius medžių lapus.

Ką galima pagaminti iš granito plokštės:

 

  • Paminklą;
  • Antkapį;
  • Bortelius;
  • Kryželius;
  • Suoliuką.

 

Kokios kainos?

Kainos svyruoja nuo pasirinktų paslaugų. Gaminame pagal individualius užsakymus, galime pasiūlyti platų prekių asortimentą iš granito plokštės.

Mūsų puslapyje galite pamatyti naujausius darbų pavyzdžius, susisiekti ir įsigyti granito plokštes.

Parašykite mums