Paminklų gamyba, projektavimas, bei montavimas

Augalai kapams

Kapų priežiūrai daug kas skiria didelį dėmesį. Taip norime išreikšti pagarbą mus palikusiems žmonėms. Vienas populiariausių būdų kaip papuošti kapus yra augalai. 

Nors manoma, jei pasirenkama ne modernūs kapavietės tvarkymo variantai, pavyzdžiui, dengimas granito plokštėmis, tada kapų priežiūrai reikės skirti daug laiko. 

Tačiau, kaip pastebi UAB „Arūno Gavėnavičiaus įmonė“ specialistai, galima rasti sprendimų, reikalaujančių mažiau priežiūros ir naudojant augalus kapams. 

Kokius augalus pasirinkti?

Norint mažiau darbo kapų tvarkyme, siūlome pirkti daugiamečius augalus. Estetišką ir tvarkingą kapavietės vaizdą jums padės sukurti kiliminiai ar šliaužiantys augalai kapams. Pavyzdžiui, puikus pasirinkimas, klasika kapuose jau tapęs kadagys ar visžaliai. Šis augalas kaip ir kiti spygliuočiai puikiai atrodo visais metų laikais. 

Mūsų specialistai, kurie rūpinasi kapų apželdinimu, norintiems pasiekti modernų vaizdą, rekomenduoja rinktis vienspalvius bei lapinius augalus, o jeigu siekiate puošnumo, siūlytume išbandykite ir įsigyti skirtingų rūšių gėles: mažuosius jurginus, gumbines begonijas, gvinėjas, bakopas, serenčius, chrizantemas.

Mūsų įmonėje ne tik produkcijos kainos yra patrauklios, tačiau ir turime geriausius specialistus, kurie taip pat patars kokias gėles, krūmus ar kitus dekoratyvinius augalus derinti prie paminklų. Galime pasiūlyti pirkti ir originalius puošybos motyvus bei aptarti, kaip tinkamai prižiūrėti paminklus.

Susisiekite ir mes padėsime sukurti jaukią ir estetišką kapavietę.

Parašykite mums