Paminklų gamyba, projektavimas, bei montavimas

Kapų skalda

Tikriausiai kiekvienam teko susidurti su dilema kaip prižiūrėti artimųjų kapus, kad jie ne tik gražiai atrodytų, bet ir priežiūra būtų kaip įmanoma lengvesnė ir nereikalautų didelių laiko ir finansinių išteklių. 

Kiekvienam norisi, kuo gražiau įprasminti išėjusio artimojo atsiminimą ir stengiamasi prižiūrėti kapus išreiškiant ne tik pagarbą išėjusiam brangiam žmogui, bet ir atėjusiems artimiesiems, kad būtų gražu. 

Vieni renkasi kapus dekoruoti augalais ir rengia kompozicijas iš jų. Šis būdas daug kam gražus, bet jis reikalauja nemažai skirti laiko kapų priežiūrai, ravėjimui, sodinimui gėlių vėliau jų laistymų ir panašiai. 

Vis labiau populiaru yra alternatyvūs puošimo ir kapų dekoravimai. Vienas populiariausių sprendimų yra kapavietės padengimas kapų skalda. 

Kada rinktis?

Skaldelė ant kapinių rekomenduojame rinktis žmonėms, kurie negali skirti daug laiko ir dažnam vizitui ant kapų. Pasirinkę užpylimą kapų skalda sutaupysite laiko kapų priežiūrai. Tuo pačiu galime pasiūlyti įvairius dengimus, kurių dėka jūsų artimųjų kapavietė atrodys moderniai, subtiliai ir estetiškai. 

Taip pat tai tinka ir žmonėms, kurie galvoja, kad nori užpilti tik dalį kapo. Galime pasiūlyti išpilti ir sukurti kapavietės vaizdą užpilant dalinai, taip pat galėsite ir sodinti gėles. 

Egzistuoja įvairių spalvų ir dydžių skaldelės, kurią galėsime parinkti kartu po konsultacijos su mūsų specialistais.

Kokie kapų skaldos privalumai?

Dengimas kapų skaldele yra populiarus, nes tai turi nemažai privalumų. Visų pirma sumažina laiką ir finansų kapų priežiūrai. Kapavietės išliks estetiškos išvaizdos ilgą laiką dedant minimalias pastangas jų priežiūrai.

Taip pat kapų skaldos pliusas yra, kad galima rinktis iš skirtingų spalvos skaldos. Tokiu būdu galima kartu sukurti skirtingo dizaino raštus taip paverčiant artimųjų poilsio vietą ne tik moderniai ir subtiliai atrodančią, bet ir personalizuotą, išsiskiriančią iš kitų. UAB “Arūno Gavėnavičiaus įmonė“ specialistai  pataria skaldos spalvą derinti prie paminklo ir tvorelės spalvos.

Taip pat, jei nenorite kapinių dekoruoti gėlėmis, pasirinkti dengimą kapų skalda yra pigiau nei kiti populiarūs variantai, tokie kaip granito plokštės.

Kokios priežiūros reikalauja?

Puikus pasirinkimas nereikalaujantis daug priežiūros. Užteks pakeisti kas kokius penkerius metus skaldą, nes ją gali paveikti orų kitų išorinių aplinkybių veiksniai.

Taip pat kalbant apie priežiūrą, reikėtų įsivertinti aplinką ir vietą, kurioje yra jūsų artimojo kapas. Jei šalia yra spygliuočių, pavyzdžiui, tujos ar pušys, priežiūra gali apsunkinti prikritę medžių lapai. Rekomenduojame aptarti tai su mūsų specialistai, nes tokiu atveju galime rekomenduoti skirtingų dydžių skaldelę, kuri bus lengviau prižiūrima. Tiesa, jei yra šalia medžiai reikėtų nusiteikti, kad priežiūrai reikės skirti laiko išrenkant lapus iš skaldos.

Kokios kainos?

Kaina priklauso nuo kapo dydžio, pasirinktos medžiagos ir dizaino sudėtingumo. Kartais kapų skalda gali kainuoti keliolika eurų (€), kitais atvejais keliasdešimt ar net kelis šimtus eurų (€). Galime pasiūlyti iš skaldelės įvairius raštus, kurie padės sukurti ne tik estetišką vaizdą nereikalaujančio daug laiko priežiūrai ateityje, bet ir galime sukurti individualų dekoravimą, kuris pasižymės subtilumu ir išskirtinumu.

Tikslią kapų skaldos kainą galėsime aptarti po pakalbio.

UAB „Arūno Gavėnavičiaus įmonė“ specialistai gali pasiūlyti įsigyti platų paslaugų asortimentą. Vykdome užsakymus ne tik kapų skaldos darbams, bet ir gaminame kokybiškus granito paminklus, dengimas granito plokštėmis, kapaviečių tvarkymo paslaugas.

Aplankydami mūsų puslapį galite pamatyti naujausių darbų pavyzdžius, susisiekti ir pirkti kokybiškus gaminius. Galite rinktis iš gausybės darbų pavyzdžių ar aptarus su mūsų specialistais sukurti individualią viziją, kurią mes įgyvendinsime. UAB „Arūno Gavėnavičiaus imonė“ dirbantys specialistai yra savo srities profesionalai, kurie įsiklauso į kiekvieno kliento poreikius ir lankstūs įgyvendinant jūsų idėjas.

Parašykite mums