Paminklų gamyba, projektavimas, bei montavimas

Plytelės ir trinkelės kapams

Plytelės ir trinkelės kapams yra puikus būdas įrengti paprastą, tačiau ne mažiau išvaizdžią negu granito plokštėmis klotą kapavietę bei įsigyti gaminį už mažesnę kainą. Plytelėmis klotą kapą prižiūrėti taip pat nesudėtinga. Tačiau šis būdas idealiai tiks tada, kai kape daugiau nieko nebebus laidojama, nes tvarkingai nuimti plyteles sudėtinga – tokiu atveju geriau rinktis kapavietę su granito plokštėmis, kurios yra lengvai nuimamos ir vėl uždedamos.

Trinkelių klojimas kapinėse suteiks gražios ir tvarkingos kapavietės įvaizdį.

Ką galime pasiūlyti?

Galime pasiūlyti betonines trinkeles. Kapuose galime parinkti skirtingų spalvų trinkeles. 

Kodėl verta plyteles ir trinkeles pirkti pas mus?

Esame vieni pirmųjų specializuotų kapaviečių projektavimo ir montavimo, paminklų bei kitų akmens gaminių gamintojai. Dešimtmečius kaupta patirtis, nuolatinis žinių gilinimas, domėjimasis atsirandančiomis naujovėmis suteikia galimybę pasiūlyti Jums laiko patikrintus, kokybiškų žaliavų gaminius.

Aplankydami mūsų puslapį galite pamatyti naujausių darbų pavyzdžius, susisiekti ir įsigyti kokybiškus gaminius.

UAB „Arūno Gavėnavičiaus įmonė“ taip pat siūlo ir antkapius iš marmuro ir akmens masės. Galime pasiūlyti ne tik plyteles ir trinkelės Jūsų artimųjų kapams, bet ir dekoravimą kapų skalda bei kitas paslaugas, apie kurias plačiau galite sužinoti apsilankę mūsų interneto puslapyje.

Parašykite mums