Paminklų gamyba, projektavimas, bei montavimas

Kapaviečių tvarkymas

Brangaus bei artimo žmogaus netektis – gyvenimo įvykis, kurio atminimui reikalingas garbingas įamžinimas. Šiuolaikinis būdas tai padaryti – įrengti tvarkingą ir skoningą kapavietę. Jeigu norite, kad ji džiugintų Jūsų akis bei širdį, rekomenduojame sužinoti, koks kapaviečių tvarkymas yra optimalus ir padeda visapusiškai pagerbti anapilin išėjusį asmenį.

Dėmesys – kapaviečių paminklų priežiūrai

Jeigu neturite daug laiko ar negalite skirti didelio kiekio pastangų paminklų priežiūrai, rekomenduojame rinktis aukštos kokybės, tvirtus, ilgaamžiškus iš granito arba marmuro pagamintus antkapius, kurie yra nupoliruoti iš visų pusių. Tokiu atveju, juos pakaks tik retkarčiais nuvalyti drėgna kempinėle ar šluoste ir galėsite džiaugtis estetišku vaizdu. Vis dėlto, jeigu norite šiek tiek sutaupyti, rinkitės tokius antkapius, kurių nupoliruota tik priekinė pusė. Tačiau, pasirinkus tokius gaminius, tvarkymas gali pareikalauti daugiau laiko, pastangų nei pasirinkus nupoliruotus iš visų pusių.

Tvarkingos kapavietės – dekoro elementų pagalba

  • Skalda. Didžiosios kapavietės dalies uždengimas skalda – puikus pasirinkimas, norintiems šios vietos priežiūrai skirti minimaliai pastangų. Be to, toks tvarkymas gali būti vykdomas pasitelkiant skirtingų spalvų skaldą ir tokiu būdu sukuriami norimi raštai bei stilius. Prabangų ir skoningą vaizdą išgauti galima renkantis bet kokią skaldą (pvz. marmuro ar granito), tereikia ją derinti su paminklo, tvorelės akmens spalvomis.
  • Granito plokštės. Išskirtinumas, modernumas, solidumas – visa tai ir dar daugiau suteikia kapavietės uždengimas granito plokštėmis. Šis tvarkymo būdas nereikalauja didelių pastangų bei gali būti pritaikytas individualiems poreikiams.
  • Augalai. Net pati minimalistiškiausia kapavietė atrodo skoningai su įvairiais augalais. Jeigu norite pasiekti modernų vaizdą, rekomenduojame rinktis vienspalvius bei lapinius augalus, o jeigu siekiate puošnumo, išbandykite skirtingų rūšių gėles: mažuosius jurginus, gumbines begonijas, gvinėjas, bakopas, serenčius, chrizantemas ir t.t.
  • Papildomi priedai. Vazos, vazonai, pėdutės, gėlynukai, žvakidės ir kiti elementai kapavietei suteikia išskirtinumo bei žavesio. Vis dėlto, nereikėtų jais piktnaudžiauti, išskyrus tais atvejais, kai norima sukurti konkretų įvaizdį, kuriam reikalingas minėtas dekoras.

 

Neleiskite, jog kapavietės tvarkymas reikalautų daug Jūsų pastangų ir laiko – verčiau pasinaudokite profesionalios komandos paslaugomis, kuri pasirūpins, jog ši pagarbos verta vieta visuomet atrodytų nepriekaištingai bei tvarkingai.